Naša práca

AXOR H2O story: Medzinárodná študentská súťaž AXOR H2O story

Klient: AXOR H2O story

V roku 2013 prebehol už druhý ročník medzinárodnej študentskej súťaže Axor H2O story, ktorú vyhlasuje spoločnosť Hansgrohe CS pre študentov vysokých technických a umeleckých škôl a univerzít v Českej republike a na Slovensku. Úlohou študentov je návrh kúpeľne, ktorá obracia pozornosť na principiálny prieskum vody a jej pôsobenia v architektonickom kontexte dizajnu kúpeľne.

V ostatnom ročníku čakali na víťazov atraktívne ceny: fyzická realizácia najlepšieho návrhu a jeho predstavenie počas vyhľadávaného dizajnového podujatia Designblok 2013 v Prahe a zaujímavá týždenná stáž v nemeckom centre pre vývoj a výrobu nových výrobkov Axor.

Súťaž má dvoch víťazov. Víťaz odbornej poroty, ktorá je zložená z renomovaných českých a slovenských architektov a zástupcov vyhlasovateľa, má možnosť prezentovať sa podľa prestížnej akcie Designblok. Možnosť prejaviť svoj názor dostáva aj laická verejnosť, ktorá prostredníctvom hlasovania na www.h2ostory.sk určuje víťaza on-line hlasovania.

Spoločnosť Key Communications sa podieľala na zrode súťaže. Zabezpečuje všetky dôležité organizačné práce spojené so súťažou, predovšetkým jej propagáciu smerom k žiadanej cieľovej skupine.
 

Galéria

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.