Naša práca

KNAUF INSULATION, s.r.o.

Client Logo

Klient: Knauf Insulation, s. r. o.
Názov projektu: Knauf Insulation Day 2009
Obdobie realizácie: 30. máj 2009
Cieľová skupina: zamestnanci Knauf Insulation


Popis projektu:
Pre zamestnancov spoločnosti Knauf Insulation sme pripravili podujatie Knauf Insulation Day, ktorého druhý ročník sa uskutočnil 30. mája v Novej Bani. Hlavnému programu predchádzali športové turnaje. Priateľský futbalový zápas sa odohral deň pred akciou. Proti sebe sa postavili družstvá administratívnych pracovníkov a zamestnancov výroby. Ráno pred začiatkom hlavného programu prebehol tenisový turnaj dvojíc.

Knauf Insulation Day patril najmä deťom. Tie mali možnosť vyblázniť sa na nafukovacom hrade, šmykľavke, či trampolíne. V detskom pásme zostavenom z viacerých súťažných disciplín si vyskúšali svoju zručnosť, bystrosť a silu. Strieľali z luku, preťahovali lano, hádzali loptičky a chytali rybičky. Výrobok podľa vlastnej fantázie si deti mohli vlastnoručne vyrobiť v tvorivých dielňach. Najväčší záujem bol tradične o maľovanie na tvár.

Pripravené bolo chutné občerstvenie, ktoré spríjemňovalo posedenie s kolegami. Nechýbali ryby, cigánska pečienka, bravčové rebierka, guláš a množstvo rôznych druhov nápojov. Smädný ani hladný nezostal nikto. O zábavu sa počas celého dňa starali animátori, s ktorými si návštevníci bez rozdielu veku mohli zatancovať. Priebeh celej akcie svojim vtipom a príjemným vystupovaním spestril ostrieľaný rozhlasový moderátor Miňo Urbaník.

Hlavné ihrisko futbalového štadióna sa vďaka veľkému pódiu premenilo na koncertný priestor. Počas dňa sa tu predstavili viacerí účinkujúci. Zábavu rozprúdil hneď v úvode programu Michal Chrenko, finalista súťaže Slovensko hľadá Superstar. Svojimi tanečnými choreografiami zaujali deti z Centra voľného času Nová Baňa, tanečného krúžku pri ZŠ J. Zemana a Step-aerobik klubu. Slovenský folklór, a najmä krásne ľudové piesne prezentovali ženský ľudový súbor Hronka a detský folklórny súbor Brežanček z Brehov. V podvečer zabavili publikum animátori veselým tancom, ktorý si nacvičili s deťmi počas dňa. Hviezdou dňa a večera bola skupina Desmod, ktorá svojimi známymi hitmi vytvorila výbornú atmosféru. Preplnená tribúna štadiónu tancovala, kričala, skákala a spievala spoločne s Kulym.
 

Galéria

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.