Naša práca

KPP: Zdravo a hravo

 

Plávajúca podlaha vyrobená z prírodných materiálov je vhodná do každej domácnosti, najmä však do tej s malými deťmi či alergikmi. Odolný povrch v pestrých farbách vynikne nielen v rodinnom dome či byte, ale aj v kancelárskych priestoroch. 

Prírodnou podlahovou krytinou v modernom štýle je plávajúca podlaha Marmoleum® click, vyrábaná z vápenca, drevitej múčky, jutovej textílie, vlneného oleja a živice v celkovej hrúbke 9,8 mm. Jej antistatický povrch, farbený čisto prírodnými pigmentami, obmedzuje množenie baktérií, preto je táto krytina ideálna pre alergikov a astmatikov, či dokonca do domácností s malými deťmi, ktorým nič nebráni sa na nej pohodlne a bezpečne hrať. Príjemný a hrejivý povrch je odolný a trvanlivý, jednoducho sa čistí a udržiava. 

Plávajúcu podlahu Marmoleum® click je možné klásť na všetky typy systémov podlahového vykurovania. Spodná vrstva je z korku, čo zvyšuje krokovú nepriezvučnosť tejto podlahovej krytiny. Mnohotvárnosti pri kladení napomáhajú dva výrobné formáty: lamely alebo štvorce, výber z 21 pestrých farebných odtieňov a tiež možnosť tvorby vlastných geometrických obrazcov. 

Sahara_upravené.jpg

Kolekcia Marmoleum® click: Sahara, Cena 49 €/m2 vrátane DPH. (foto Marmoleum® click /predáva KPP)

Raspberry_upravneé.jpg

Kolekcia Marmoleum® click: Raspberry, Cena 49 €/m2 vrátane DPH. (foto Marmoleum® click /predáva KPP)

Bleeckerstreet_upravené.jpg

Kolekcia Marmoleum® click: Bleeckerstreet, Cena 49 €/m2 vrátane DPH. (foto Marmoleum® click /predáva KPP)

 

 


 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.