Naša práca

Mladé Čunovo: Grilovačka s majstrami sveta vo vodnom slalome

Klient: Mladé Čunovo – projekt pozemkov a radových rodinných domov
Obdobie realizácie: september 2011

Tesne po získaní majstrovského titulu vo vodnom slalome v disciplíne dvojkajak – dvojičkami Petrom a Pavlom Hochschornerovcami sme pripravili pre ich fanúšikov grilovačku. Cieľom grilovačky bolo nielen poďakovať sa za výdatnú podporu fanúšikov na majstrovstvách sveta, ale aj predstaviť želanej cieľovej skupine projekt Mladé Čunovo, ktorého tvárami sú bratia Hochschornerovci. Zaujímavou aktivitou na bratislavskej hrádzi sa nám podarilo atraktívnym spôsobom spropagovať projekt Mladé Čunovo a vzbudiť spontánny záujem celospoločenských médií, vrátane televízií. 

Bratia Hochschornerovci grilovali pre fanúšikov mäso a čapovali kofolu. Popri tom bol priestor pre neformálne rozhovory s novinármi, okoloidúcimi a fanúšikmi, ako aj na autogramiádu. Vidieť slovenských olympionikov v netradičnom prostredí pri nevšednej činnosti, zaujalo aj novinárov so zameraním na spoločenské témy. Podarilo sa nám prepojiť myšlienku pohodového bývania v rodinných domoch projektu Mladé Čunovo s aktivitou smerom k širokej verejnosti.

Projekt oslovil želanú cieľovú skupinu. Podarilo sa nám vhodne nadviazať na športové úspechy bratov Hochschornerovcov a získať tak spontánnu mediálnu publicitu v celospoločenských médiách. Event významne pomohol predaju pozemkov a radových domov v Mladom Čunove. Napriek ťažkému obdobiu na realitnom trhu, sú pozemky v Mladom Čunove vypredané.

 

Galéria

 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.