Naša práca

Mapei, s. r. o.

Klient: Mapei, s. r. o.

Key Communications dlhodobo zabezpečuje pre spoločnosť Mapei viacero komunikačných aktivít. Od prípravy špecializovaných PR článkov pre odbornú i laickú verejnosť, cez kontinuálne mediarelations až po pomoc s prípravou a editáciou špecializovaného magazínu REALITA MAPEI. Key Communications sa okrem toho organizačne podieľala aj na podujatiach Mapei Akadémia a Mapei PromoTour.

Séria školení Mapei PromoTour má za cieľ podporiť kvalitnú prácu remeselníkov v oblasti inštalácie obkladových prvkov a realizácie fasád priamo v regióne. Séria dvojhodinových školení s praktickými ukážkami prináša remeselníkom prehľad aktuálnych trendov, produktových noviniek, technológií či inovatívnych systémových riešení.

Interaktívne technické školenie Mapei Akadémia prináša možnosť realizátorom vyskúšať si aplikáciu nových materiálov a technológií na vlastnej koži. Každý absolvent Mapei Akadémie získa certifikát majstra Mapei. Automaticky je tiež zaradený do on-line databázy kontaktov na obkladačov na webovej stránke www.majstermapei.sk, ktorá šikovným majstrom otvára dvere k novým zákazkám.

 

Galéria

 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.