Aktuality

2011-04-04

Colliers získal prestížnu CEE Real Estate Quality Award

...za najlepšie sprostredkovateľské služby v oblasti maloobchodu a pohostinnosti

04. apríl 2011, Varšava – Spoločnosť Colliers International bola ocenená za vysokokvalitné komplexné služby v oblasti maloobchodu a pohostinnosti. Z ôsmeho odovzdávania prestížnych cien v oblasti nehnuteľností CEE Real Estate Quality Awards za rok 2010 si Colliers International odniesol cenu najlepšieho sprostredkovateľa v kategórii maloobchodu a pohostinnosti v regióne strednej a východnej Európy.

Colliers International CEE (stredná a východná Európa) bol už po druhýkrát po sebe na tomto dôležitom obchodnom podujatí uznaný odbornou porotou. Slávnostné odovzdávanie cien CEE Real Estate Quality Awards patrí v segmente nehnuteľností k vrcholom roka. Pri tejto príležitosti sa stretávajú majitelia, generálni riaditelia a členovia predstavenstva zástupcov popredných investorov, developerov, finančníkov a poradcov z celej Európy, ktorí sú aktívni na rozvíjajúcich sa európskych realitných trhoch. Slávnostná udalosť sa koná vo Varšave každú jar za účasti 600 vedúcich podnikateľov z 36 krajín, vrátane Českej republiky, Estónska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Slovenska, Poľska, Ukrajiny, Albánska, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Chorvátska, Kosova, Macedónska, Čiernej Hory, Rumunska, Srbska, Slovinska.

Hadley Dean, generálny partner New Europe of Colliers International vyjadril uznanie: „som veľmi hrdý na mojich kolegov z divízií maloobchodu a pohostinnosti. Je jasné, že za posledných niekoľko rokov tvrdo pracovali, aby sa dostali tam, kde sú dnes, čo si všimla aj porota. Taktiež by som rád poďakoval našim klientom z oblasti maloobchodu a pohostinstva za ich dôveru a lojalitu.“

Divízia maloobchodu v strednej a východnej Európe ponúka široké portfólio služieb pre všetkých účastníkov v oblasti maloobchodu: investorov, vlastníkov i nájomcov. Špecialisti Colliers International zastupujú klientov v rokovaniach a používajú svoje rozsiahle znalosti trhu, aby vytvorili čo najlepšie možné riešenia pre klientov, vrátane odporúčania optimálnej skladby nájomcov, plánovania a realizačnej štúdie nákupného centra. Tím, ktorý sa venuje zastupovaniu nájomcov spolupracuje s klientmi pri rokovaniach o nájomných podmienkach. Participuje tiež pri vytváraní stratégií pre svetové značky, ktoré vstupujú na trhy strednej a východnej Európy.

Oddelenie pohostinnosti Colliers International poskytuje široký rozsah služieb v oblasti hotelových nehnuteľností. Integrovaná platforma poskytuje klientom znalosti trhu a hlboký pohľad, aby mohli spraviť čo najlepšie rozhodnutia pri transakciách s hotelovými nehnuteľnosťami.

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.