Aktuality

2010-05-14

Schiedel ponúka 1/3 alebo 1/4 komína grátis

Spoločnosť Schiedel reaguje na aktuálnu situáciu na stavebnom trhu a rozhodla sa vyjsť v ústrety svojim zákazníkom. Staviteľom, ktorí začínajú so stavbou rodinného domu, ponúka moderné komínové teleso za atraktívnu cenu.

„Často sa stáva, že ľudia pri stavbe svojho domu uprednostnia bezkomínové riešenie, a teda výfuk kotla nad strechu. Takéto rozhodnutie je nebezpečné nielen pre strechu, ale zároveň aj pre obyvateľov domu kvôli nehygienickému odvodu spalín. Z toho dôvodu je návrh komínového telesa do projektovej dokumentácie nielen bezpečnejším riešením, ale zároveň je aj prípravou pre eventuálnu zmenu paliva, a tým zárukou nezávislosti,“ hovorí technický riaditeľ spoločnosti Schiedel Maroš Plško. Kvalitné komínové systémy Schiedel umožňujú vykurovať rôznymi druhmi palív, ovplyvňujú ekonomiku vykurovania i štandard bývania.

Od 19. apríla 2010 poskytuje spoločnosť Schiedel Slovensko bezodplatne až 1/3 alebo 1/4 komína. Pri kúpe kompletnej komínovej zostavy Schiedel ABSOLUT alebo Schiedel UNI*** Plus tak možno získať celkovú zľavu vo výške 33 % alebo 25 %. Akcia na 1/3 komína zdarma je podmienená okrem kompletnosti komínovej zostavy aj ukončením nadstrešnej časti komínového systému komínovým prefabrikovaným plášťom UNI Plus, sadou UNI FINAL alebo zatepľovacím systémom Schiedel TIM. Podmienkou získania výhodnej zľavy je výška komína minimálne 5 metrov.
 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.