Aktuality

2010-04-14

Shirtinator ponúkne zaujímavé ceny vďaka novej technike

Spoločnosť Shirtinator prevádzkuje internetový obchod s tričkami podľa vlastného návrhu zákazníkov. Investícia do modernej tlačiarenskej techniky v hodnote 180 000 eur prinesie jej zákazníkom nové možnosti potlače i zaujímavé ceny pri vyšších objemoch objednávok.

Tlačiarenský stroj Kornit 931DS prinesie zákazníkom spoločnosti Shirtinator nový variant potlače tričiek. Doteraz ponúkala stránka www.shirtinator.sk výrobu trička s vlastným plnofarebným motívom iba na biely textil. Nový stroj umožňuje tlačiť fotografiu, motív či obrázok podľa vlastnej fantázie priamo aj na farebný textil z ponuky internetového obchodu Shirtinator. „Stroj tlačí všetky formáty grafických súborov v najvyššej dostupnej kvalite. Konečne môžeme ľubovoľný obrázok jednoducho vytlačiť aj na tmavý textil bez potreby ďalšej úpravy,“ hovorí Mgr. Svetozár Hegyi, konateľ spoločnosti Shirtinator.

Kornit 931DS je v skúšobnej prevádzke od začiatku marca. Kapacita tlače udávaná výrobcom je 280 bielych alebo 80 tmavých tričiek za hodinu. „Prvé výsledky potvrdzujú, že investícia do modernej tlačiarenskej techniky bola správnym rozhodnutím. Sme hrdí, že na Slovensku máme tento stroj ako prví,“ potvrdzuje Svetozár Hegyi.

Spoločnosť Shirtinator sa doteraz zameriavala predovšetkým na individuálnych zákazníkov. Investíciou do tlačiarenského stroja Kornit 931DS má ambíciu preniknúť aj do sektora firemných zákaziek. Spoločnosť sa bude špecializovať na objednávky textilu s plnofarebnou tlačou v menších objemoch, ktoré treba dodať vo veľmi krátkom čase (1 až 2 dni). „Firemným zákazníkom vieme vďaka tomuto stroju, ktorý je konkurenciou sieťotlači, ponúknuť veľmi zaujímavé množstevné zľavy už pri objednávkach od 20 do 100 kusov. Výhodou Shirtinatoru je rýchlosť, ktorá umožňuje dodať tričká ešte v ten istý deň, ako prijmeme objednávku,“ dodáva Svetozár Hegyi.

O spoločnosti Shirtinator

Shirtinator je spoločnosť, ktorá svojim zákazníkom ponúka možnosť vyrobiť si originálne tričko s potlačou podľa vlastnej fantázie prostredníctvom internetu. Na stránke www.shirtinator.sk si záujemcovia môžu vytvoriť pomocou nápisov či želaných grafických motívov rôzne druhy odevu či darčekových predmetov. Zákazníkmi Shirtinatoru sú nielen individuálni zákazníci, ale aj drobní živnostníci, spoločnosti, športové kluby, záujmové krúžky a pod.

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.