Aktuality

2015-06-09

Porotherm T Profi - viac než si myslíte

/Zlaté Moravce, 09. júna 2015/ Tehly Porotherm T Profi prinášajú stavebníkom jedinečné výhody, ktoré príjemne prekvapia. Zoznámte sa so štyrmi kľúčovými vlastnosťami tehál plnených minerálnou vlnou.

Tehly Porotherm sú najpredávanejšie tehly na Slovensku. Medzi výrobkami keramického stavebného systému si vydobyla výnimočné postavenie nateraz posledná generácia tehál Porotherm – tehly plnené minerálnou vlnou. Porotherm T Profi predstavuje optimálnu symbiózu dvoch prírodných materiálov – keramiky a minerálnej vlny. Ich spojením vznikol produkt s vynikajúcimi tepelnoizolačnými parametrami bez nutnosti ďalšieho zateplenia, a to aj v prípade nízkoenergetických, či dokonca pasívnych domov. Vďaka tomu možno dosiahnuť výrazné úspory nákladov na vykurovanie domu aj z dlhodobého hľadiska.

Porotherm T Profi _zdravie_upravené.jpg

 Zdravie, bezpečnosť a dobrá investícia
Najlepšie inovácie vznikajú spojením obvyklých vecí neobvyklým spôsobom. Stalo sa tak aj v prípade tehál Porotherm T Profi. Ide o prírodný ekologicky čistý stavebný materiál, ktorý neobsahuje žiadne chemické látky ani škodlivé spojivá. Stavebník má istotu, že stavia ohľaduplne k životnému prostrediu a k zdraviu budúcich užívateľov stavby. Obvodové murivo z tehál Porotherm T Profi má okrem vysoko nadštandardných tepelnoizolačných vlastností aj vynikajúce statické parametre. Spĺňa požiadavky na požiarnu odolnosť budov. Vyznačuje výbornými zvukovoizolačnými parametrami. Zaručuje aj prirodzenú difúziu vodných pár a optimálnu tepelnú akumuláciu, čím pozitívne vplýva na mikroklímu v interiéri.

Extrémna odolnosť a trvanlivosť zaručujú, že stavba z tehál Porotherm T Profi je investícia do bezpečnosti vašej rodiny, ktorá sa navyše každý rok zhodnocuje.

Porotherm T Profi _investicia_upravené.jpg

 Tehlový dom predstavuje trvalú hodnotu pre vás aj vašich potomkov. Kvalitne navrhnuté a postavené tehlové stavby majú prakticky neobmedzenú životnosť. Bývanie v tehlovom dome si budú užívať aj nasledujúce generácie.


www.porotherm.sk

 

V prípade otázok kontaktujte:
Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Tehelná 5, 953 01 Zlaté Moravce
Infolinka: 0850 111 283
Telefón: +421 (37) 640 90 61
www.wienerberger.sk

 

O spoločnosti Wienerberger Slovenské tehelne

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., je dcérska spoločnosť najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Spoločnosť bola založená v roku 1992. Vedenie spoločnosti má sídlo v Zlatých Moravciach, výrobné závody sa nachádzajú v Zlatých Moravciach a Boleráze. V ponuke firmy Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., možno nájsť všetko, čo je potrebné na hrubú stavbu od základov až po strop. Nosným sortimentom firmy je tehlový stavebný systém s obchodným názvom Porotherm.

 

Galéria

 

 

 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.