Aktuality

2015-05-27

Wienerberger: Osvedčená tehla za polovičnú cenu

/Zlaté Moravce, 27. mája 2015/ Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., pripravil špeciálnu akciu na nebrúsené pálené tehly Porotherm 38 Ti a Porotherm 44 Ti. Do 30. 6. 2015 je možné tieto tehly nakúpiť so zľavou až 50 %.

Každý stavebník rodinného domu má možnosť získať rokmi overené pálené tehly so zľavou až 50 %. Obvodové murivo zhotovené z tradičných nebrúsených keramických tehál Porotherm 38 Ti a Porotherm 44 Ti je zárukou vyváženej kombinácie stavebnofyzikálnych vlastností a spĺňa normové požiadavky na tepelnú ochranu budov.


Tradičná tehla pre osvedčenú kvalitu 
Domy postavené z týchto tehál vynikajú vysokou kvalitou. Ide o klasickú, rokmi overenú, technológiu murovania. Vďaka systému zvislého spoja pero + drážka bez maltovej kapsy sa významne znížila spotreba malty v murive a zároveň sa urýchlil proces murovania.

V tehlovom dome z  pálených tehál Porotherm vytvoríte pre vašu rodinu najzdravšie a najpríjemnejšie prostredie pre život. Výhody bývania v tehlovom dome si budete užívať nielen vy, ale aj ďalšie generácie.

Obvodové murivo z pálených tehál Porotherm:
tradičná tehla + klasická malta = osvedčené murivo 
možnosť murovania na tepelnoizolačnú maltu Porotherm TM
klasická technológia murovania
systém pero + drážka = úspora materiálu a času 
vysoká pevnosť muriva 
dlhoročné praktické skúsenosti realizátorov stavieb
dlhoročná spokojnosť majiteľov domov
výhodná cena 

 

V prípade otázok kontaktujte:
Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Tehelná 5, 953 01 Zlaté Moravce
Infolinka: 0850 111 283
Telefón: +421 (37) 640 90 61
www.wienerberger.sk


O spoločnosti Wienerberger Slovenské tehelne

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., je dcérska spoločnosť najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Spoločnosť bola založená v roku 1992. Vedenie spoločnosti má sídlo v Zlatých Moravciach, výrobné závody sa nachádzajú v Zlatých Moravciach a Boleráze. V ponuke firmy Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., možno nájsť všetko, čo je potrebné na postavenie hrubej stavby od základov až po strop. Nosným sortimentom firmy je tehlový stavebný systém s obchodným názvom Porotherm.

 

 

 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.