Aktuality

2015-03-15

Gorenje a MINI tím vytvoria MAXI zážitok

/BRATISLAVA, 30. marca 2015/  Výnimočná spolupráca dvoch moderných značiek sa predstaví špeciálnymi podujatiami v automobilových showroomoch! Limitovanú edíciu Retro chladničiek gorenje s témou MINI ocení každý fanúšik tohto mestského vozidla i dizajnu.

Gorenje_MINI_banner_upravené.jpg


Moderní retro kamaráti držia spolu

Limitovaná edícia chladničiek s dizajnom inšpirovaným značkou MINI vznikla pri príležitosti spolupráce dvoch moderných inovatívnych značiek. Nezabudnuteľné skúšobné jazdy v novom modeli MINI - Mini John Cooper Works sa postupne uskutočnia v Českej republike, Rakúsku, Maďarsku a Poľsku. Jazdy pre pozvaných hostí bude sprevádzať kulinársky zážitok z umenia šéfkuchára Romana Paulusa. Ten svoje pokrmy pripravil v špeciálne navrhnutej MINI gorenje kuchyni.


Štýlová kuchyňa v MINI dizajne
Šéfkuchár Roman Paulus varí počas eventov pomocou špičkových kuchynských spotrebičov značky gorenje v modernom dizajne a pestrom farebnom spektre. Indukčná varná doska a dve rúry z novej generácie varenia 2015 reprezentujú inteligentné technológie, užívateľsky jednoduché ovládanie a funkčný dizajn, ktorý umožňuje jednoduché, úsporné a automatické varenie. Gorenje Retro chladnička ponúka energetickú triedu A++ a poskytuje optimálnu mikroklímu pre predĺženie čerstvosti potravín.

Limitovaná edícia gorenje Retro chladničiek s MINI dizajnom je výsledkom symbolického spojenia značiek, pre ktoré je dizajn a výnimočný zážitok na prvom mieste. Vzhľad unikátneho spotrebiča je založený na dvoch farbách: červenej a čiernej a charakteristických rovnobežných čiarach. Základná farba chladničky aj automobilu je čierna, oba dizajnové kúsky sú okorenené vášnivou červenou. Vynikajú zaoblenými líniami a venujú mimoriadnu pozornosť detailom ako je napríklad logo či rukoväť.


Viac informácií nájdete na www.gorenje.sk 

Pozn.: pri použití informácií z tohto materiálu prosíme uviesť ako zdroj Gorenje Slovakia alebo www.gorenje.sk

 

Kontakt pre médiá
Katarína Dudáková
Key Communications, s. r. o.
mobil: +421 910 967 741
e-mail: katarina.dudakova@keycommunications.sk 

 

Galéria

 

 

 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.