Aktuality

2014-09-05

Zmeny v Colliers International: Michaela Horeličanová sa stala súčasťou vedenia spoločnosti

/Bratislava, 5. septembra 2014/  Michaela Horeličanová postupuje do čela tímu divízie prenájmu administratívnych priestorov Colliers International. Zároveň sa ako Associate Director stáva súčasťou do vedenia spoločnosti. 

Michaela pôsobí v segmente komerčných nehnuteľností viac ako sedem rokov. Na pozícii odborného konzultanta sa doteraz špecializovala na komplexné poradenstvo v oblasti prenájmu administratívnych budov. Má za sebou množstvo profesných skúseností zo zastupovania nájomníkov, ako aj reprezentácie vlastníkov budov. Medzi klientov, s ktorými spolupracovala patria spoločnosti Microsoft, Enel, Edenred, Studio Moderna Fashion Group, Analog Devices, Balcar Polansky Eversheds, Atos IT Solutions and Services, Construct Data Publishers, DuPont a mnohé ďalšie. Počas svojho pôsobenia v spoločnosti Colliers International zastupovala majiteľov projektov Eurovea a Europa Business Center. Podieľala sa na vytvorení Bratislava Research Forum (Poznámka pre redakcie: Colliers International je jedným zo zakladajúcich členov BRF. Ide o fórum, na ktorom subjekty pôsobiace na trhu prenájmov administratívnych priestorov zdieľajú informácie, ktoré nie sú dôverné s cieľom poskytnúť klientom a verejnosti konzistentné, správne a transparentné dáta o trhu kancelárskych priestorov v Bratislave).

„Michaela svojou profesionalitou a individuálnym prístupom výstižne reprezentuje hodnoty spoločnosti Colliers, ktorými sú: profesionálne služby, odbornosť, komunita a zábava. Od klientov pravidelne dostávame pozitívnu spätnú väzbu na jej prácu. Som presvedčený, že Michaelin prínos sa odzrkadlí aj na ďalšom smerovaní našej spoločnosti,“ hovorí Ermanno Boeris, riaditeľ spoločnosti Colliers International.

Michaela Horeličanová preberie na novej pozícii zodpovednosť nielen za koordináciu činností v divízii administratívnych priestorov, ale aj riadenie špecifických projektov. „Mojím pracovným krédom boli vždy vytvárať udržateľné dlhodobé vzťahy a partnerstvo, ktoré sú založené na dôvere. V tejto snahe mienim naďalej pokračovať,“ uzatvára Michaela Horeličanová.

 

Pre ďalšie informácie kontaktujte, prosím:
Katarína Dudáková
PR konzultant Key Communications, s. r. o.
Mobil: +421 910 967 741,
katarina.dudakova@keycommunications.sk

 

O SPOLOČNOSTI COLLIERS INTERNATIONAL

Spoločnosť Colliers International je globálnym lídrom v oblasti komerčných realitných služieb s 15 800 odborníkmi operujúcimi z viac než 485 kancelárií v 63 krajinách. Ako dcérska spoločnosť spoločnosti FirstService Corporation, Colliers International poskytuje kompletný sortiment služieb pre užívateľov a vlastníkov nehnuteľností a investorov do nehnuteľností po celom svete, vrátane globálnych korporátnych riešení, sprostredkovania, správy nehnuteľností a aktív, investičného predaja a poradenstva v oblasti hotelov, ohodnocovania, poradenských a oceňovacích služieb, hypotekárneho bankovníctva a hĺbkového výskumu. Najnovší ročný prieskum spoločnosti Lipsey Company ohodnotil spoločnosť Colliers International ako druhú najuznávanejšiu komerčnú realitnú firmu na svete.

Spoločnosť Colliers má pre oblasť EMEA ústredie v Londýne a naši klienti získavajú výhodu zo skúseností a odbornosti viac než 2 300 špecialistov v 37 krajinách tohto regiónu.

 

Sledujte nás na www.colliers.com alebo na sociálnej sieti LinkedIn.

 

 

Galéria

 

 

 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.