Aktuality

2014-04-08

Dostupná veľkoformátová škridla nemeckej kvality

 

/Nitra, 8. apríla 2014/  Spoločnosť EBM Co. prináša na trh novinku v sortimente strešnej pálenej krytiny, ktorou uspokojí aktuálne nároky zákazníkov z hľadiska kvality i ceny. Na začiatku stavebnej sezóny prichádza nový model veľkoformátovej škridle Titania. Táto posuvná strešná krytina pochádza z dielne nemeckého výrobcu Creaton.

TITANIA - NUANCE antracytowa angobowana_upravené.jpg 

Veľkoformátová keramická škridla Titania od nemeckého výrobcu Creaton prináša na trh pálených strešných krytín výhodný pomer ceny a kvality. „Novinka v našom sortimente je reakciou na aktuálne trendy v architektúre a požiadavky klientov na vysokú funkčnosť a zároveň ekonomickú dostupnosť,“ hovorí Eva Kovačovičová, konateľka firmy EBM Co., s.r.o. Škridla Titania je vysoko odolná proti poveternostným vplyvom a agresívnym vplyvom prostredia, ako aj proti degradujúcemu vplyvu UV žiarenia. Vyznačuje sa vysokou mrazuvzdornosťou a dlhou životnosťou. 

TITANIA - NUANCE czerwień winna angobowana_upravené.jpg

 

Moderná technológia, jednoduchá montáž

Škridla Titania sa vyrába z kvalitných surovín precíznou nemeckou technológiou, vďaka čomu môže výrobca poskytnúť záruku na škridlu až 50 rokov. Pri vypaľovaní sa škridla ukladá do unikátnych horizontálnych H-kaziet, ktoré minimalizujú riziko poškodenia škridly počas výroby. Novinka na trhu je jedinečná svojím systémom Labyrint. Ide o unikátny systém piatich bočných drážok, vďaka ktorému si strecha zachováva vodotesnosť za všetkých poveternostných podmienok. „Strešnú krytinu Titania robí výnimočnou aj možnosť jej posuvu až 43 mm, vďaka hlavovým drážkam. Rozvrhnutie optimálneho latovania v závislosti od dĺžky krokvy je preto jednoduchšie. Je to veľká pomoc, ktorá šetrí peniaze i čas, bez ohľadu na to, či ide o novostavbu alebo rekonštrukciu strechy,“ vysvetľuje Eva Kovačovičová. Ani pri maximálnej rozteči nie je narušená 100 %-ná tesnosť krytiny. Veľkoformátové škridly sú obľúbené nielen zákazníkmi, ale aj pokrývačmi. Väčší rozmer zefektívňuje spotrebu škridly na 9,2 ks/m2 a urýchľuje montáž. Prémiová technológia výroby zaručuje nielen funkčnosť, ale aj rozmerovú presnosť škridly. Rozmerová presnosť škridiel zjednodušuje montáž strešnej krytiny vďaka tomu, že škridly po uložení do seba dokonale zapadajú. Netreba vyvíjať zvýšenú námahu pri kladení, práca trvá kratší čas a strecha je zároveň chránená pred vniknutím vlhkosti.

Škridla si zachováva klasický a elegantný vzhľad, a pritom ponúka všetky výhody moderného stavebného materiálu. Pri použití doplnkovej hydroizolačnej vrstvy ju možno klásť už od sklonu strechy 10 °.

 

Vzhľad najvyššej kvality

Extrémne hladký až zamatový povrch škridiel Titania bráni jej poškodeniu a poškriabaniu. Výrobca ručí za 100 %-nú farebnú stálosť svojich krytín, nakoľko všetky engoby a glazúry modelu Titania sa ponúkajú v najvyššej kvalite. K uspokojeniu požiadaviek zákazníka ponúka na výber osem farebných odtieňov. 

 

O spoločnosti EBM Co., s.r.o.

Spoločnosť EBM Co., s.r.o. (European Building Materials), so sídlom v Nitre, pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Spoločnosť patrí do belgickej skupiny Etex Group a zaoberá sa predajom prémiových stavebných materiálov pre trhy Slovenskej a Českej republiky. Etex Group je priemyselná holdingová spoločnosť, ktorá pozostáva z viac ako 90 sesterských spoločností a zamestnáva okolo 17 138 zamestnancov. 

Na slovenský stavebný trh dodáva spoločnosť EBM Co., s.r.o. výrobky pálenej strešnej krytiny značky Creaton, betónovej strešnej krytiny značky Euronit a vláknocementovej strešnej krytiny značky Eternit. V oblasti fasád ponúka spoločnosť riešenia v podobe obkladov cementovo-trieskovými doskami Equitone a keramických obkladov Creaton. Sortiment dopĺňa ponuka materiálov na realizáciu interiérov.

 

 

 

  

Galéria

 

 

 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.