Aktuality

2014-02-18

Inoutic: PVC profily pre ochranu fasády každej budovy

 

/Bratislava 18. februára 2014/ - Spoločnosť Inoutic, dodávateľ prémiových PVC okenných profilov a systémov z kompozitného materiálu Twinson, uvádza na trh nové fasádne profily z PVC. Štandardný fasádny systém z kvalitných PVC profilov poskytuje budove akéhokoľvek typu atraktívny plášť, ktorý ju zároveň trvale chráni pred vonkajšími vplyvmi. 

 

Fasádne obkladové profily z kvalitného penového PVC od spoločnosti Inoutic predstavujú ideálnu kombináciu dlhej životnosti s minimálnymi nárokmi na údržbu. Chránia budovu pred vplyvmi počasia a UV žiarením a ponúkajú navyše vysokú mieru komfortu z hľadiska starostlivosti a údržby. „Majitelia budovy s novými fasádnymi profilmi Inoutic sa môžu tešiť z jej atraktívneho vzhľadu bez dodatočných nákladov na údržbu niekoľko rokov,“ hovorí Ondřej Fridrich, marketingový manažér spoločnosti Inoutic.

PVC_obklady_Inoutic_3_upravené.jpg

 

Široká ponuka farieb, jednoduchá montáž

Spoločnosť Inoutic ponúka fasádne systémy z PVC v širokej škále 8 nových farieb, v dvoch povrchových úpravách (dvojité profily 1024 sú embosované (štruktúra dreva), jednoduché profily 2750 sú hladké) a v dvoch profilových šírkach. To otvára priestor pre individuálne prevedenie. Zákazníci si môžu vybrať z jednoduchých alebo dvojitých obkladových dosiek. Výhodou vonkajších PVC obkladov je aj nízka hmotnosť a jednoduchá montáž. Vďaka širokému výberu spojovacích kusov možno zvoliť systém, ktorý bude najlepšie vyhovovať individuálnym požiadavkám. 

PVC_obklady_Inoutic_6_upravené.jpg

 

Spoločnosť Inoutic dodržiava pri výrobe vysoké štandardy kvality. Vďaka tomu sú obkladové profily z PVC mimoriadne šetrné k prírodným zdrojom. Profily možno tiež 100 % recyklovať a ide teda o ekologicky udržateľné riešenie.

 PVC_obklady_Inoutic_2_upravené.jpg

 

Výhody fasádneho systému z PVC profilov Standard

Plné farebné profily v hladkom prevedení alebo s povrchovou štruktúrou
Vysoko kvalitný a trvanlivý materiál z penového PVC
Nízka cena systému – približne 15 eur/m2 bez DPH a montáže (cena len za dosky prestavuje cca 13 eur/m2)
Široká paleta farieb vrátane farebne zladených krytiek
Ideálny pre kombináciu so všetkými typmi zatepľovacích systémov 
Veľmi rýchla a jednoduchá montáž so systémom pero-drážka na drevené podkladové profily (nie sú súčasťou dodania)
Veľmi jednoduchá údržba
100 % recyklovateľný
Kompletný sortiment dokončovacích profilov
Dve tvarové varianty dosiek – dvojitá doska P 1024 (úžitková šírka 300 mm) a P 2750 (úžitková šírka 150 mm)
8 nových matných farieb vytvorených metódou studenej pigmentácie 
Dosky nemajú stanovenú žiadnu vlastnú tepelnú priestupnosť

 

Viac informácií nájdete na www.inoutic.sk

 

V prípade otázok kontaktujte:

Katarína Dudáková)
Key Communications, s. r. o.
Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69 
Mobil: +421 910 967 741
katarina.dudakova@keycommunications.sk

 

O spoločnosti Inoutic

Spoločnosť Inoutic je popredným európskym výrobcom PVC systémov pre okná, dvere a stavebných systémov – parapetov, obkladov a terás z unikátneho kompozitného materiálu Twinson. Nemecký pôvod značky nastavuje štandardy kvality, funkčnosti a spoľahlivosti produktov a služieb. Inoutic poskytuje zákazníkom dlhotrvajúce výhody z inovácií a výrobkov prispôsobených ich potrebám v kombinácii s energetickou účinnosťou. 

Spoločnosť Inoutic/Deceuninck, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou belgického koncernu Deceuninck, ktorý má pobočky vo viac ako 75 krajinách. Tieto pobočky tvoria globálnu sieť prevádzok na spracovanie plastov. Spoločnosť Inoutic vznikla v roku 1956 ako závod na spracovanie plastov bratov Angerových v nemeckom meste Bogen. V roku 2012 značku Inoutic prevzala aj pobočka spoločnosti Deceuninck so sídlom v Popůvkách pri Brne, ktorá zaisťuje distribúciu výrobkov tejto značky v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku.

 

 

 

Galéria

 

 

 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.