Aktuality

2013-09-19

Inoutic: 20. rokov spoločnej plavby

 /Brno 19. septembra 2013/ Spoločnosť Inoutic / Deceuninck, popredný európsky dodávateľ prvotriednych okenných profilov a stavebných systémov, oslávila 20. výročie pôsobenia na českom, slovenskom a maďarskom stavebnom trhu. Za účasti obchodných partnerov, zamestnancov aj vrcholových predstaviteľov spoločnosti Deceuninck si prítomní pripomenuli najdôležitejšie míľniky v živote spoločnosti.

Oslava 20. výročia založenia pobočky spoločnosti Inoutic / Deceuninck v Českej republike bola pretkaná symbolikou. Začiatkom septembra sa na brehu Brnianskej priehrady stretli súčasní i prví zákazníci a zamestnanci spoločnosti, z ktorých mnohí spolupracujú s firmou dodnes. Hostí privítali Tom Debusschere, riaditeľ spoločnosti Deceuninck a Bruno Deboutte, riaditeľ pre spoločnosti Deceuninck pre trhy strednej a východnej Európy. V ich slovách zaznel prísľub neustáleho napredovania, zlepšovania a skvalitňovania tak produktov, ako aj služieb pre zákazníkov. „Naďalej chceme byť lídrom v segmente výroby plastových profilov. Na blížiacom sa veľtrhu FensterBau preto plánujeme predstaviť novinky, ktoré našu víziu podporia nielen v oblasti energetickej efektívnosti, ale aj v oblasti dizajnu,“ vyjadril sa Tom Debusschere.

Po krátkom príhovore sa hostia parníkmi preplavili až do Veverskej Bytíšky, kde spoločnosť začínala svoje pôsobenie na trhu. Počas plavby mali hostia, ako správni námorníci, možnosť ochutnať kvalitné rumy alebo si nechať urobiť karikatúru. Po návrate do prístavu čakal bohatý program, vrcholom ktorého bolo hudobné vystúpenie britskej speváčky s neuveriteľným hlasom Nicole Lawrence.

Inoutic_Bruno_Deboutte_Tom_Debusschere_Radek_Slabak_resize.jpg
Popisok k fotografii: zľava: Bruno Deboutte, riaditeľ pre spoločnosti Deceuninck pre trhy strednej a východnej Európy, Tom Debusschere, riaditeľ spoločnosti Deceuninck a Radek Slabák, generálny manažér pre český, slovenský a maďarský trh.

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.