Aktuality

2011-04-27

Shirtinator fandí slovenskému hokeju

/Bratislava, 27. apríl 2011/ Shirtinator, slovenská jednotka v predaji a výrobe originálnych tričiek prostredníctvom internetu, fandí Slovensku. Pri príležitosti Majstrovstiev sveta 2011 v hokeji spustila špeciálnu akciu pre všetkých fanúšikov. Nová kolekcia tričiek, dresov a pokrývok hlavy poteší každého priaznivca slovenského hokeja.

Shirtinator sa dôkladne pripravil na prichádzajúce Majstrovstvá sveta v hokeji 2011. Všetci športovci a fanúšikovia ľadového hokeja môžu povzbudzovať náš národný tím v štýlovom športovom drese, tričku alebo klobúku. Každý si môže vlastnoručne vyrobiť hokejový dres so svojím menom, prezývkou alebo priezviskom na stránke www.shirtinator.sk. Zákazníci tiež majú možnosť dotvoriť si dres alebo tričko vlastnou grafikou, prípadne si vybrať jeden z predvolených motívov pomocou dizajnérskeho nástroja– webcreatoru.

Dizajnéri Shirtinatoru si pripravili sériu vtipných hokejových motívov, ktoré možno umiestniť na tričká, ako aj na ďalší sortiment výrobkov štandardne ponúkaných v on-line obchode www.shirtinator.sk. Okrem špeciálnych hokejových motívov a predmetov môžu fanúšikovia využiť aj cenovú akciu. Každý zákazník môže získať do 2. 5. 2011 pri nákupe tovaru nad 30 eur na stránke www.shrtinator.sk kvalitné hokejové tričko len za 1 euro. „Teší nás, že môžeme prispieť k úžasnej atmosfére Majstrovstiev sveta v hokeji 2011. Slovensko žije hokejom a my s ním. Pre mnohých je oblečenie spôsob ako prejaviť národnú hrdosť a spolupatričnosť. Prekvapil nás veľký záujem o dámske tričká s hokejovou tematikou. Zákazníci tiež oceňujú možnosť dotvoriť si tričko podľa vlastnej predstavy, fandenie je potom osobnejšie a atraktívnejšie,“ hovorí Peter Hegyi, obchodný riaditeľ spoločnosti Shirtinator.

Svoje fanúšikovské oblečenie budú mať zákazníci doma do troch pracovných dní. „Posilnili sme naše výrobné kapacity, aby boli všetci fanúšikovia včas pripravení na túto športovú udalosť roka,“ ubezpečuje Peter Hegyi.

O spoločnosti Shirtinator
Shirtinator je spoločnosť, ktorá svojim zákazníkom ponúka možnosť vyrobiť si originálne tričko s potlačou podľa vlastnej fantázie prostredníctvom internetu. Na stránke www.shirtinator.sk si záujemcovia môžu vytvoriť pomocou nápisov či želaných grafických motívov rôzne druhy odevu či darčekových predmetov. Spoločnosť je aktívna na viacerých európskych trhoch vrátane Slovenska, Nemecka, Českej republiky a Maďarska. Shirtinator má v celej Európe viac ako 500 000 spokojných zákazníkov, ktorí si tovar objednávajú prostredníctvom internetových obchodov na stránkach www.shirtinator.sk , www.shirtinator.cz, www.shirtinator.de, www.shirtinator.hu a www.shirtinator.com.

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.