Aktuality

2011-05-23

Protherm Production rozširuje výrobu

/Skalica, 23. mája 2011/ Výroba závesných nekondenzačných kotlov skupiny Vaillant Group sa sústreďuje do Skalice. V najbližších mesiacoch tu spoločnosť plánuje spustiť do prevádzky dve nové výrobné linky.

„Naša spoločnosť vyrobí ročne okolo 200 000 kotlov. V minulom roku sme oproti tomu predchádzajúcemu zaznamenali nárast výroby o 10 %. Predpokladáme, že s novými linkami bude tento počet kotlov ešte vyšší a nám sa podarí získať veľa spokojných zákazníkov. Predpokladáme, že tento rok vyrobíme až 250 000 kotlov,“ hovorí Ing. Peter Kuba, riaditeľ Protherm Production.

S rozšírením výroby sa otvorí najmä pre obyvateľov skalického regiónu priestor obsadiť nové pracovné pozície. „Hľadáme ľudí nielen do výroby, ale plánujeme obsadzovať aj technické pozície. Našou snahou je posilniť predovšetkým vývojové oddelenie zamerané na vývoj hydraulických modulov. Potrebujeme komunikačne zdatných strojárov so znalosťou angličtiny, ktorí dokážu obhájiť svoje projekty aj na nadnárodnej úrovni nášho koncernu. Vytvárame priestor pre využitie potenciálu kvalifikovanej pracovnej sily v oblasti vývoja moderných technológií. Zatiaľ sme len jednou z mála firiem, ktorá na Slovensku ponúka možnosť sebarealizácie aj vysoko kvalifikovaným odborníkom,“ zdôrazňuje Peter Kuba. Spoločnosť Protherm Production sa snaží zaujať svojich potenciálnych zamestnancom mnohými benefitmi, vrátane motivačného ohodnotenia, vyplácania 13. a 14. platu, ďalšieho vzdelávania, organizovania spoločenských a športových podujatí, či poskytovania príspevkov pri životných jubileách.

Výroba spoločnosti Protherm Production sa vyznačuje sezónnosťou. Najvyšší nábor sezónnych zamestnancov je predovšetkým v letných obdobiach, kedy je kvôli prichádzajúcej vykurovacej sezóne najvyšší dopyt po kotloch. „Práca je vhodná pre každého priemerne zručného človeka. V prípade, že sú brigádnici šikovní, majú šancu získať v našej spoločnosti po skončení sezónnych prác trvalý pracovný pomer. Zamestnanci sú pre nás predovšetkým partneri, ktorým vychádzame v ústrety a snažíme sa im vytvoriť pracovné prostredie, v ktorom sa budú cítiť príjemne,“ uzatvára Peter Kuba.

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.