Aktuality

2011-11-30

Radová zástavba v Mladom Čunove je skolaudovaná

/Bratislava, 30. novembra 2011/ Rezidenčný projekt Mladé Čunovo napreduje podľa pôvodného plánu. Aktuálne sa začala kolaudácia 4 domov v radovej zástavbe. Prví obyvatelia môžu začať bývať už začiatkom roka 2012.

Po právoplatnej kolaudácii inžinierskych sietí a komunikácií v obytnej zóne Mladé Čunovo začína úspešne aj kolaudácia 4 domov v radovej zástavbe. „Od prvej chvíle spustenia projektu sme sa stretávali s vysokým záujmom o bývanie v radových domov, preto sme okrem predaja stavebných pozemkov realizovali aj výstavbu 4 radových domov“ hovorí Ľubica Husárová, projektová manažérka projektu Mladé Čunovo.

Predajná cena domu v radovej zástavbe so zastavanou plochou 90 m2 a úžitkovou plochou 152 m2 na pozemku o rozlohe 315 m2 je 188 000 eur. Krajné pozemky radovej zástavby sú väčšie a disponujú plochou 472 m2.

Výstavba radových rodinných domov sa realizovala systémom REDBLOC, ktorý umožňuje veľmi rýchlu, kvalitnú a efektívnu výstavbu. „Radové rodinné domy ponúkame v štádiu holodomu alebo so základným štandardom, ktorý realizujeme až po dohode s klientom. Budúci obyvatelia majú na výber, či uprednostnia štandard, ktorý im ponúka developer, alebo si interiér domu zariadia úplne podľa svojich predstáv,“ dodáva Ľubica Husárová.

Holodom je vybavený kvalitnými drevenými oknami, drevenými bezpečnostnými vchodovými dverami, predprípravou na krb a garážou s bránou na automatické ovládanie. Súčasťou každého domu je predzáhradka a malá záhrada, ktoré sú v súlade s celkovým konceptom obytnej štvrte. „Veľkorysejšími verejnými priestormi sa v lokalite snažíme minimalizovať pocit stiesnenosti. Majitelia rodinných domov tu nájdu dostatok zelene a kvalitný oddych pre celú svoju rodinu,“ dopĺňa Renata Zaťková, marketingová manažérka projektu Mladé Čunovo.

Pri výstavbe sa brala do úvahy aj energetická hospodárnosť rodinných domov tak, aby majiteľom dlhodobo prinášali úspory na správnom mieste. Výberom konštrukčného systému sa podarilo splniť podmienky pre udelenie energetického certifikátu triedy B.

Štandard s možnosťou výberu

Základný štandard vnútorného vybavenia, ktoré dodáva developer, sa pohybuje v cenovej hladine 14 000 eur vrátane DPH. Klient si môže vybrať z viacerých možností obkladov, dlažieb, interiérových dverí a laminátovej podlahy. „Pri výbere materiálov pre vnútorné vybavenie domov sme kládli dôraz na nadčasový dizajn a kvalitu,“ upozorňuje Ľ. Husárová. V prípade, že klienta neosloví ponuka developera, môže sa rozhodnúť aj pre individuálne riešenie interiéru.

O projekte Mladé Čunovo
Nová obytná štvrť Mladé Čunovo na celkovej ploche približne 10,7 hektárov ponúka 130 stavebných pozemkov s kompletnými inžinierskymi sieťami pre výstavbu rodinných domov, z toho 24 pozemkov je určených pre radovú zástavbu, 105 pre izolované rodinné domy a jeden pre občiansku vybavenosť.
Situovanie projektu do južnej zóny hlavného mesta umožňuje jeho obyvateľom život v pokojnej lokalite uprostred zelene. Centrum Bratislavy je dostupné mestskou hromadnou dopravou a nová obytná štvrť je dobre napojená aj na neďalekú diaľničnú križovatku smerom na Budapešť, Viedeň, Prahu a Žilinu.
Prírodný charakter obytného územia v úzkom dotyku s Dunajom ponúka budúcim obyvateľom široké športovo-rekreačné možnosti. V srdci obytnej zóny sa aktuálne plánuje aj výstavba občianskej vybavenosti – Centrum detí a mládeže. Budúci aj terajší obyvatelia Čunova môžu vyjadriť svoj názor o aký druh občianskej vybavenosti majú záujem. Môžu tak urobiť prostredníctvom ankety, ktorá je umiestnená na webovej stránke projektu www.mladecunovo.sk, kde nájdu aj veľa ďalších dôležitých informácií.

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.