Aktuality

2011-09-18

Bratia Hochschornerovci grilovali pre svojich fanúšikov

/Bratislava, 18. septembra 2011/ V sobotu 17. 09. 2011 si Peter a Pavol Hochschornerovci pripomenuli so svojimi fanúšikmi vynikajúcu atmosféru, ktorá vládla v areáli čunovskej Divokej vody počas nedávnych majstrovstiev sveta vo vodnom slalome. Ako odmenu za podporu pozvali všetkých fanúšikov na grilovačku. Našim zlatým medailistom išlo grilovanie skutočne od ruky a aj nimi čapovaná kofola chutila nevšedne. Fanúšikom počas spontánnych rozhovorov prezradili, kde sa plánujú v blízkej budúcnosti usídliť.

Aktuálni majstri sveta vo vodnom slalome Peter a Pavol Hochschornerovci snívajú o pokojnom bývaní. Túžia po rodinnom dome v blízkosti prírody, kde by mohli oddychovať v kruhu svojej rodiny. Zároveň by sa radi posunuli bližšie k areálu vodných športov, ktorý je ich pravidelným miestom prípravy na svetové súťaže. Rozhodli sa preto investovať do kúpy stavebných pozemkov v obytnej zóne Mladé Čunovo. Naznačujú tak, kam budú smerovať ich kroky v nasledujúcich rokoch.

Bratia Hochschornerovci vďaka športu pravidelne navštevujú mnoho krásnych a zaujímavých miest. Napriek tomu sa však usadiť v zahraničí neplánujú. „Vďaka kanoistike sme spoznali veľký kus sveta. Sú krajiny, ktoré sme si obľúbili, ale život v nich si nevieme predstaviť. Chceme bývať na Slovensku. Tu sme doma a tu sa cítime dobre,“ svorne tvrdia Peter a Pavol Hochschornerovci.

Napriek tomu, že bratia Hochschornerovci už v rodinnom dome bývajú, rozhodli sa investovať do kúpy stavebných pozemkov v obytnej zóne Mladé Čunovo. Chceli by si tak splniť svoj sen o pohodovom bývaní. „Pozemok v lokalite Mladé Čunovo som si kúpil najmä pre jeho výbornú lokalitu. V blízkosti sa nachádza areál vodných športov, kde denne trénujeme. Vyhovuje mi tiež pokojné a príjemné prostredie, ktoré Čunovo ponúka. K vrcholovým výkonom totiž potrebujem aj kvalitný relax. Verím, že práve tu nájdem pokoj uprostred krásnej prírody,“ zdôrazňuje Peter Hochschorner. „Okrem výbornej polohy, ktorú táto lokalita ponúka, sa mi páči aj kompaktnosť architektúry a priestranné zelené plochy okolo domov,“ dopĺňa Pavol Hochschorner.

Príprava na budúcu grilovaciu sezónu

Peter a Pavol Hochschornerovci poňali grilovačku s fanúšikmi ako intenzívnu predprípravu na budúcoročnú grilovaciu sezónu, ktorá sa možno odohrá už aj na pozemkoch v Mladom Čunove. Na tejto akcii mali tiež možnosť spoznať sa so svojimi budúcimi susedmi.

O projekte Mladé Čunovo

Nová obytná štvrť Mladé Čunovo na celkovej ploche približne 10,7 hektárov ponúka 130 stavebných pozemkov s kompletnými inžinierskymi sieťami pre výstavbu rodinných domov, z toho 24 pozemkov je určených pre radovú zástavbu, 105 pre izolované rodinné domy a jeden pre občiansku vybavenosť.
Situovanie projektu do južnej zóny hlavného mesta umožňuje jeho obyvateľom život v pokojnej lokalite uprostred zelene. Napriek tomu je centrum Bratislavy dostupné mestskou hromadnou dopravou. Dobré je aj napojenie štvrte na neďalekú diaľničnú križovatku smerom na Budapešť, Viedeň, Prahu a Žilinu. Prírodný charakter obytného územia v úzkom dotyku s Dunajom ponúka budúcim obyvateľom široké športovo-rekreačné možnosti. „Projekt Mladé Čunovo je optimálnou zónou pre výstavbu rodinných domov. Obyvateľom ponúkame veľkorysejšie verejné priestory a snažíme sa v lokalite minimalizovať pocit stiesnenosti. Majitelia rodinných domov tu nájdu pokoj a pohodlie pre celú svoju rodinu,“ hovorí marketingová manažérka projektu Renáta Zaťková.
Viac informácií nájdete na http://www.mladecunovo.sk
 

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.