Aktuality

2012-02-28

Showroom so svetovým dizajnom už aj u nás

/Bratislava, 28. februára 2012/ Interiér bez vhodného osvetlenia nikdy nezíska správnu atmosféru. Dobrou správou je, že svietidlá so svetovým dizajnom sú pohodlne dostupné už aj na Slovensku. Odbornej verejnosti sa nedávno predstavil dizajnový showroom LUNIXX. Prináša na náš trh svietidlá, ktoré netradičným spôsobom pracujú so svetlom a jeho metamorfózami.

Vo februári sa odbornej verejnosti slávnostne predstavila predajňa dizajnových svietidiel LUNIXX. Otvorením showroomu v obchodom centre Retro získalo Slovensko jedinečné miesto, kde si možno jednoducho zadovážiť originálne solitéry – určené na osvetlenie interiéru i exteriéru. „Svetlo vytvára silnú atmosféru. Naše svietidlá sú o emóciách. Chceli sme v našich súčasných i budúcich partneroch zapáliť vášeň pre naše svietidlá. Verím, že sa nám to darí. Ľudia, ktorí nás navštívia, odchádzajú nadšení,“ hovorí Marian Ťapuš z predajne Lunixx. Jeho slová potvrdili aj spokojnosť architektov, ktorí prijali pozvanie na slávnostné otvorenie.

Na otváracej párty dizajnového showroomu Lunixx sa predstavili inšpiratívne svietidla z dielní svetoznámych dizajnérov. Okrem nemeckých, španielskych, talianskych a holandských značiek boli prítomní aj zástupcovia z dielne slovenských autorov. „Aby sme návštevníkom, ale aj okoloidúcim dopriali zážitok zo svetla, inštalovali sme v našom showroome kolekciu z produkcie európskej a svetovej špičky, ktorú považujeme za naozaj výnimočnú,“ pokračuje Marian Ťapuš.

Lunixx ponúka nielen originálne závesné, stolové, nástenné, stojanové či stropné svietidlá. Samozrejmosťou sú odborné poradenské služby, ktorých cieľom je citlivé zakomponovanie svietidla do interiéru. Prostredníctvom internetového obchodu www.lunixx.sk si možno nielen stiahnuť katalóg, ale svietidlo aj priamo kúpiť.

Svietidlá ako z prestížnych výstav

Svietidlá, ktoré ponúka na slovenskom trhu predajňa Lunixx, pochádzajú z dielní svetových dizajnérov, akými sú napríklad Ingo Maurer, Marco Acerbis, dizajnéri z holandského štúdia Quasar atď. Krása týchto umeleckých diel je umocnená svetlom, ktoré po zasvietení dodá priestoru nádych výnimočnosti. „Bez zveličovania si dovoľujem tvrdiť, že svietidlá, ktoré môžete vidieť u nás, obdivuje odborná i laická verejnosť na prestížnych svetových veľtrhoch architektúry a dizajnu,“ dodáva Ťapuš.

O predajni dizajnových svietidiel LUNIXX

Predajňa dizajnových svietidiel LUNIXX sa špecializuje na dovoz a predaj exkluzívnych svietidiel z dielní svetových dizajnérov. Šírka sortimentu osvetľovacej techniky zaujme aj náročného zákazníka. Svietidlá sú výnimočné svojím jedinečným dizajnom a odborníci spoločnosti LUNIXX ponúkajú profesionálne poradenstvo pri výbere svietidiel pre domácnosť, kanceláriu alebo komerčnú prevádzku. V štúdiu Lunixx nájdete značky svietidiel zvučného mena, ako sú napríklad: Anta, Antonangeli, Fontana Arte, Ingo Maurer, LZF, Martinelli Luce, Nemo, Quasar, SK:DIZAJN a Vertigo Bird. Okrem showroomu v OC RETRO možno originálne svietidlá nakupovať aj prostredníctvom interného obchodu na webovskej stránke www.lunixx.sk.

LUNIXX – showroom dizajnových svietidiel nájdete na 1. poschodí obchodného centra RETRO na Nevädzovej 6 v Bratislave.

 

[späť]

Poštová 1, 811 06 Bratislava, Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69, keycommunications@keycommunications.sk

Copyright © 2010 keycommunications. Všetky práva vyhradené.